משרד פרסום לחקלאות

משרד פרסום לחקלאות

יש לכם עסק בתחום החקלאות ואתם רוצים לשווק אותו ולהגיע לכמה שיותר לקוחות? האם אתם חברת השקייה , חברת זרעים או עוסקים בציוד חקלאי, או שאולי אתם חברה שמייצרת ומשווקת מוצרי הדברה ? צור גיבוי בפרסום הינו משרד פרסום לחקלאות שנוסד לפני למעלה מעשרים שנה והנו בעל נסיון רב מול לקוחות מובילים מכל ענפי המשק.

משרדנו מעניק שרותי מיתוג ופרסום לעסקים בתחום החקלאות ומתמחה בגיבוש אסטרטגיה פרסומית, בייעוץ ובשירותי פרסום לחקלאות: פרסום בעיתונות המקצועית לחקלאות, עיצוב מודעות בעיתונות החקלאית, הפקת ברושורים ודברי דפוס בתחום החקלאות, עיצוב והפקת תוויות ואריזות למוצרים להגנת הצומח ,הפקת תערוכות מקצועיות בתחום החקלאות ועוד. צור גיבוי בפרסום מעמיד לרשות לקוחותיו צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון בתחום הפרסום לחקלאות , ומבטיח מענה מדויק, המתבסס על צרכיו ודרישותיו של הלקוח.

טופס יצירת קשר

מוצרי פרסום לענף החקלאות

בצור גיבוי בפרסום אנו מתמקדים בעיצוב כל החומר הפרסומי הנדרש: תוויות ואריזות למוצרי חקלאות , עיצוב מודעות בעיתוני החקלאות , קמפיינים באינטרנט ובאמצעי המדיה השונים וכל זאת, תוך בניית תקציב פרסום ריאלי כפוף לאישור הלקוח. אנחנו מתמקדים בראש ובראשונה במטרות שאותן , אתה הלקוח שמולנו מעוניין להשיג. אנו רואים את עצמנו כשותפים מלאים של לקוחותינו וככאלה ,אנו שמים דגש רב מאד על מקצוענות ברמה גבוהה ועל איכות ללא פשרות . בין השירותים השונים ניתן למצוא:

  • אסטרטגיה, ייעוץ ומיתוג לחקלאות
  • ניהול תקציב הפרסום
  • פרסום בעיתונות מקצועית המודפסת. פרסום בפורטלים מקצועיים בתחום החקלאות
  • עיצוב וביצוע תערוכות מקצועיות בענף החקלאות
  • עיצוב ביצוע גרפי והפקה של מודעות, ברושורים, דפים טכניים, קטלוגים ודברי דפוס
  • עיצוב והפקת תוויות לאריזות מוצרים
  • קופירייטינג למודעות ולדברי דפוס לחקלאות
  • שרותי תרגום מקצועי בשפות שונות בתחום החקלאות

יעילות וחסכון

אנו מבטיחים לכם יעילות וחסכון הבאים לידי ביטוי בשימוש מושכל בכל הכלים הפרסומיים והשיווקיים העומדים לרשותנו כדי לנצל באופן מרבי את יתרונותיהם וכדי לספק לכם תמורה מלאה לכספכם. אנו מנהלים את תקציב הפרסום שלכם בצורה יעילה מאד ומתמקדים במה שחשוב באמת: מקצוענות, גמישות, מהירות ומענה מדויק ללקוח!

ייעוץ שיווקי

לצד שירותי מיתוג עסקי לחקלאות, אנו מציעים גם שירותי ייעוץ שיווקי לחקלאות הבוחנים את השוק הקיים, את קהל הצרכנים, את המתחרים וכמובן את המוצרים . זאת במקביל לבחינת אמצעי המדיה השונים ויכולתו של כל אחת מאמצעי מהמדיה להעביר את המסר הרצוי והנכון , שהוחלט עליו מראש.

חבילת פרסום שלמה וכוללת

אנו מציעים חבילת פרסום שלמה ומלאה הכוללת מספר שירותים שונים, שיחד יוצרים את המענה המתאים ללקוח: אנו מתחילים את עבודתנו בבחינת הלקוח וצרכיו במחקר הבוחן את קהל היעד שלו ואת מטרותיו. אנו עוזרים לכם לבנות זהות עסקית שתקדם אתכם בצורה הנכונה ותחשוף אתכם אל קהל היעד שלכם כמה שיותר מהר ובצורה הטובה ביותר.

מגוון פתרונות במקום אחד

צור גיבוי בפרסום, חברת מיתוג לחקלאות ומשרד פרסום לחקלאות, מעמידה לרשותכם, תחת קורת גג אחת, את כל השירותים הפרסומיים שאתם צריכים כדי לשווק ולקדם את העסק שלכם לכמה שיותר לקוחות. בתקופה שבה התחרות בין החברות היא רבה, חשוב לנצל נכון את המדיה ובמקביל את הכלים הרבים הקיימים כיום בתחום השיווק והפרסום לחקלאות.

משרד פרסום לחברות חקלאיות

צור גיבוי בפרסום מתמחה במתן שרותי פרסום לחברות חקלאיות: חברות השקיה, חברות לציוד חקלאי, חברות זרעים, חברות מוצרי הדברה להגנת הצומח. משתלות ועוד…
המשרד מתמחה באספקת כל מרכיבי התקשורת השיווקית בתחום החקלאות.
צור גיבוי בפרסום מעסיק צוות מקצועי , מנוסה ומוכשר בכל תחומי הפרסום לחברות חקלאיות ומהווה את הבחירה הטבעית לכל חברה חקלאית השואפת להיות גורם משמעותי בשוק ומחפשת משרד פרסום לחברות חקלאיות שיוביל את המהלך.