ספר בהוצאה עצמית

ספר בהוצאה עצמית

כתבתם ספר? אז ראשית כל מגיעות לכם ברכות חמות! רק 10% מהאנשים שחושבים על כתיבת ספר, באמת עושים זאת. מתוכם, רק מעטים מוציאים את הספר לאור. רום הוצאה לאור מספקת שירותי הוצאה לאור עצמית והופכת את כל תהליך הפקת ספר בהוצאה עצמית לקל פשוט וידידותי. מעוניינים בהפקת ספר אישי? רום הוצאה לאור מתמחה בהפקת ספרים מודפסים, הדפסה דיגיטלית של ספרים בכמויות קטנות, הפקת ספרים אלקטרונים, הפקת ספר דיגיטלי, הפקת ספר מחזור, הפקת ספר זכרונות, הפקת ספר מתכונים, הפקת ספרי ילדים, הפקת ספרי שירה, הפקת ספרי עיון, הפקת ספרי פרוזה ועוד. הפקת ספר אישי והוצאה לאור עצמית, היא המומחיות שלנו. אנו מאמינים שיסורי הכותב צריכים להסתיים עם סיומה של הכתיבה. איתנו תהליך הפקת ספר בהוצאה עצמית הוא מסלול קל, נעים ונטול מכשולים ויסורים….

הוצאה לאור עצמית

אנשים רבים נמנעים מלהוציא ספר לאור מתוך חשש מתהליך יקר, מסובך וארוך, עם רום הוצאה לאור, כל אחד יכול להפיק ספר בהוצאה עצמית בקלות, במהירות ובזול. הוצאה לאור עצמית היא פעילות הליבה שלנו, ואנו מספקים את כל שירותי הוצאה לאור לכותבים בכלל, ולכותבים מתחילים בעיקר. אז אם כתבתם ספר ואתם רוצים להוציא אותו לאור, פנו אלינו עוד היום ותוך זמן קצר יהיה לכם ספר מודפס בהוצאה לאור עצמית, או ספר דיגיטלי בהוצאה לאור עצמית.

כתבתם ספר? חולמים להוציא אותו לאור?
אנו הופכים חלום למציאות פנו אלינו ונראה לכם איך

הוצאה לאור עצמית והפקת ספרים בהוצאה עצמית

  • עריכה ספרותית לספרים בהוצאה עצמית
  • עריכת לשונית לספרים בהוצאה עצמית
  • עיצוב עטיפה לספרים
  • הפקת ספר אישי
  • עיצוב גראפי לספרים בהוצאה לאור עצמית
  • הדפסת ספרים מודפסים בהוצאה עצמית
  • הדפסת ספרים בהוצאה עצמית בכמויות קטנות
  • הפקת ספר דיגיטלי בהוצאה עצמית
  • בית דפוס דיגיטלי
  • הוצאה לאור עצמית

הוצאה לאור של ספר אישי

רום הוצאה לאור היא הפתרון האידיאלי לכותבים מתחילים הרוצים להוציא ספר לאור. בין אם מדובר בהפקת ספר מודפס, או הפקת ספר דיגיטלי, רום הוצאה לאור מאפשרת לכל אחד להוציא לאור ספר בהוצאה עצמית.

בית דפוס דיגיטאלי

אחד מהיתרונות הבולטים של רום הוצאה לאור הינו בית דפוס דיגיטלי צמוד האפשר לנו לספק ספרים בכמויות קטנות במהירות שיא ובאיכות מרשימה. איתנו, הפקת ספר אישי היא ענין פשוט וקל.

הפקת ספר אלקטרוני

הספר הדיגיטלי הולך ותופס תאוצה רבה ומאפשר קריאת ספרים במחשב, בטאבלט, בטלפונים חכמים, ובמכשירי קריאה יעודיים דוגמת קינדל. הספר הדיגיטלי זול להפקה וחוסך את עלויות ההדפסה והאחסנה. רום הוצאה לאור, מספקת שירותי הוצאה לאור עצמית ומתמחה בהפקת ספרים אלקטרוניים מרהיבים במחיר נוח.

הפקת ספר אישי

כתבתם ספר? חולמים להוציא אותו לאור ולא יודעים איך? רום הוצאה לאור נועדה בדיוק עבורכם. אנו מאפשרים לכל אחד להוציא ספר בהוצאה עצמית בתהליך קל, ידידותי ומהיר. ומפשטים את תהליך הפקת ספר אישי: שלחו אלינו את כתב היד, וכל השאר עלינו.

מחירון הפקת ספר אישי בהוצאה עצמית

מחירון עלויות הפקת ספר